Svētdiena, 2024. gada 23. jūnijs

Vārda diena: Līga

Latvijas Sabiedriskie Mediji

LATVIJAS RADIO INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU DROŠĪBAS POLITIKA

LATVIJAS RADIO PRIVĀTUMA POLITIKA

LATVIJAS RADIO PERSONĀLA ATLASES POLITIKA

RISKU PĀRVALDĪBAS POLITIKA

LATVIJAS RADIO DARBINIEKU PERSONAS DATU APSTRĀDES POLITIKA

 

Teksts   
 

VSIA "LATVIJAS RADIO" IEKŠĒJĀS TRAUKSMES CELŠANAS NOTEIKUMI

Trauksmes cēlēja ziņojuma veidlapa

INTEREŠU KONFLIKTA UN KORUPCIJAS RISKA NOVĒRŠANAS POLITIKA

INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANAS, APRITES UN KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

AUTORTIESĪBU ATRUNA UN PRIVĀTUMA POLITIKA

Autortiesību un privātuma atruna

Stingri aizliegts VSIA „Latvijas Radio” publicētos materiālus pilnībā izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar VSIA „Latvijas Radio” publicētajiem materiāliem bez rakstiskas VSIA „Latvijas Radio” atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, VSIA „Latvijas Radio” ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Citējot VISA „Latvijas Radio” publicētos materiālus, ir jānorāda „Latvijas Radio” kā publicētā materiāla avots. Ir atļauts izmantot VSIA „Latvijas Radio” mājas lapā ievietoto  audio atskaņotāja embed (iegult) kodu.

VSIA ”Latvijas Radio” nevāc personas datus. Izmantojot reģistrācijai citus servisus (Facebook, Draugiem.lv, Twitter u.c.) lapas apmeklētājam jāņem vērā šo vietņu privātuma atrunas (privacy policy). VSIA „Latvijas Radio” izdotās aplikācijas ir pieejamas lietotājiem, kas  izmanto Apple App Store, Google Play vai iTunes pakalpojumus. Informācija par pakalpojumu lietotājiem VSIA „Latvijas Radio” ir pieejama bez iespējas identificēt konkrētus lietotājus vai to ierīces.