Svētdiena, 2024. gada 21. jūlijs

Vārda diena: Meldra, Meldris, Melisa

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Valdes priekšsēdētāja

Una Klapkalne

Tālr.: +371 67206722

E-pasts: una.klapkalne@latvijasradio.lv

Unai Klapkalnei ir plaša pieredze vadošos amatos gan valsts pārvaldē, gan privātajā sektorā. Laikā no 2006.gada līdz 2017. gadam viņa bijusi Nacionālās informācijas aģentūras LETA valdes locekle un kopš 2016.gada bijusi gan LETA, gan ziņu portāla “Tvnet” valdes priekšsēdētāja. Una Klapkalne ir arī Rīgas Ekonomikas augstskolas ("SSE Riga") Mentoru kluba valdes locekle un viņa ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā (MBA).

 

Valdes locekle programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos

Ieva Aile

Tālr.: +371 67206722

E-pasts: ieva.aile@latvijasradio.lv

Ievai Ailei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze mediju, komunikācijas, cilvēkresursu vadības un digitālā satura attīstīšanas jomās. Profesionālās gaitas sākusi pētnieciskajā žurnālistikā, vēlāk strādājusi gan valsts un pašvaldību, gan privātajā un nevalstiskajā sektorā, tostarp, vairāk nekā 10 gadus valdības centrā – Valsts kancelejā, strādājot ar valsts pārvaldes attīstības un komunikācijas politikas jautājumiem. Kopš 2018. gada pievienojusies Latvijas Radio komandai Komunikācijas un multimediju daļas vadītājas amatā, attīstot sabiedriskā radio audiovizuālo saturu, podkāstu segmentu, jaunu pakalpojumu izstrādi, datu analītiku, vadot labdarības maratona „Dod pieci!” projektu u.c. Ar SEPLP lēmumu, valdes locekles pienākumus sāka pildīt no 2023. gada 8. janvāra.

Ieva Aile Latvijas Universitātē ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu sabiedrības vadībā un sociālo zinātņu bakalaura grādu komunikācijas zinātnē.

 

Latvijas Radio galvenā redaktore

Anita Brauna

Tālr.: +371 67206722

E-pasts: anita.brauna@latvijasradio.lv

Anitai Braunai ir 30 gadu pieredze žurnālistikā. Viņa bijusi laikraksta „Diena” galvenā redaktore, strādājusi Latvijas Televīzijā un TV3 par ziņu producenti, piedalījusies nedēļas žurnāla „Ir” izveidošanā, guvusi starptautisku žurnālista darba pieredzi Vašingtonā ASV. Divreiz saņēmusi Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) Izcilības balvu analītiskās žurnālistikas kategorijā, 2020. gadā LŽA Izcilības balvā atzīta par gada redaktori. Anita Brauna Latvijas Universitātē ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē un maģistra grādu politikas zinātnē.

 

Valdes loceklis finanšu pārvaldības jautājumos

Ģirts Helmanis

Tālr.: +371 67206722

E-pasts: girts.helmanis@latvijasradio.lv

Ģirtam Helmanim ir plaša pieredze valsts pārvaldē – no 2007. līdz 2021. gadam bijis Latvijas Republikas Valsts kases Finanšu resursu departamenta direktors, bet kopumā Valsts kasē dažādos amatos strādājis vairāk nekā 20 gadus. Galvenās darbības jomas ir bijušas saistītas ar valsts parāda un naudas līdzekļu vadību, kā arī starptautiskās sadarbības jautājumiem. Darba gaitās ir realizēta virkne projektu, kas nodrošinājuši jaunu valsts parāda vērtspapīru izplatīšanas kanālu un finanšu instrumentu ieviešanu, tādā veidā sekmējot Latvijas finanšu un kapitāla tirgus attīstību un samazinot valsts parāda apkalpošanas izmaksas ilgtermiņā. Ģirts Helmanis Latvijas Universitātē ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā un maģistra grādu Eiropas studiju programmā. Profesionālā pieredze valsts finanšu vadības jautājumos uzkrāta papildinot zināšanas ar regulāru dalību starptautiskās apmācībās, forumos un semināros.