Rakstnieka Jura Zvirgzdiņa stāstu krājuma „Have a nice day! Gandrīz mīlas stāsts” iestudējums divās daļās, ko režisējusi Laura Groza.

Iestudējuma lomās darbojas Dainis Grūbe, Maija Doveika, Kaspars Dumburs un Juris Bartkevičs. Skaņu režisore ir Kristīne Zolotorenko, redaktore Dzintra Matuzāle un producente Māra Eglīte.

Laura Groza, radiolasījuma režisore:

            "Jura Zvirgzdiņa stāstu krājumu “Have a nice day” esmu nodēvējusi par pieredzi jauniem cilvēkiem, ar to domājot tiešām visus jaunos. Par tādu kļuvu es pati, strādājot ar materiālu, un tie, manuprāt, varētu būt tie bērni, kas ir galveno varoņu vecumā. Tāpat, es ļoti ceru, ka arī jauno cilvēku jaunajiem vecākiem šie stāsti varētu likties stipri uzrunājoši, jo iemieso tik daudz atpazīstamu situāciju un emociju. Pirmā skolas diena jaunā skolā, pirmās sadursmes ar autoritatīviem skolas grupējumiem, pirmās jūtas pret skaistāko meiteni klasē, pirmās patiesās atklāsmes par īstu draudzību, pirmie iniciācijas rituāli pieaugušo dzīvē, un vēl un vēl. Kad mēs kopā ar aktieriem iedzīvinājām šos stāstus, visi sākām divreiz platāk smaidīt un trīsreiz mazāk būt nopietni. Izrādās, ka pieaugušie (kā mēs), ne tikai lieliski atceras šīs un līdzīgas pieredzes no savas dzīves, bet ar prieku atminas tās un vēlas tajās uzkavēties. Iespējams tāpēc, ka sava šī brīža dzīve, nezināmu iemeslu dēļ, ir kļuvusi nedaudz stīvāka un tāpēc garlaicīgāka. Ar to es vēlējos pateikt, ka šis stāstu krājums spēs iepriecināt ne tikai bērnus un jauniešus, bet visus tos, kas domā svaigi. Plus - stāsti ir ļoti, ļoti mīļi un sasilda ne sliktāk par šīs vasaras tveici, - tikai emocionāli. Lai priecīga klausīšanās visiem, kas vēlas pievienoties!"