Lieliskā dzīve bez zoom jeb Mikiņa un Elzas smieklīgās nedienas. Ilzes Skrastiņas grāmatas lasījums. Režisors Edmunds Freibergs. Lasa Ieva Aniņa un Edmunds Freibergs.

1. daļa „Mikiņa smieklīgās nedienas". Lasa Edmunds Freibergs

Kad skola ir tiešsaistē, tev ir podziņa, ar kuru vari izslēgt sevi no stundas, sarunas, strīdiem un citām situācijām, kurās negribi piedalīties. Tu vari izlikties, ka dators salūza, internets neiet, skaņa pazuda vai kamera nestrādā. Īstajā skolā podziņas nav! Tāpat kā dzīvē. Jāmācās pašam izkļūt no nepatikšanām. Jāmācās sadzīvot ar klasesbiedriem un skolotājiem. Tas nav viegli! Par to – ar smaidu, reizēm caur asarām – ir šī grāmata, kas stāsta par diviem pavisam parastiem Latvijas bērniem – Miku un Elzu – un viņu ikdienas piedzīvojumiem.

Edmunds Freibergs lasa sekojošus stāstus: Iepazīstieties – Miks,  Zobu feja, Matemātikas karalis, Klases ekskursija, Tētu diena,  Labākais čellists.

Mikiņa ikdienas gaitām seko arī viņa darbu un nedarbu līdzzinātāji  grāmatas autore Ilze Skrastiņa, skaņu režisors Andis Ploks, radiolasījuma redaktore Dzintra Matuzāle un producente Māra Eglīte.