Cikls "Teātra garša" - teātra paaudžu sarunas par teātri un dzīvi. 1.raidījums. Piedalās aktieri Ausma Kantāne un Gerds Lapoška.

Šī projekta vēlme ir veidot nosacītu tiltu starp teātra paaudzēm, kurām savstarpējā saikne ir zudusi laika straujā ritējuma dēļ. Lielākā daļa vecmeistaru teātros vairs nestrādā, bet daļa jauno skatuves mākslinieku par viņiem neko nezin. “Teātra garša” dod iespēju šīm paaudzēm satikties, sarunāties, mācīties, iedvesmoties vienam no otra, apmainīties domām par kopīgo mīlestību uz teātra mākslu un pasaules redzējumu. Bet mums - pārējiem - šīs sarunas dod iespēju mēģināt sajust, kas tad īsti ir teātra garša, jo sarunājoties dažādām teātra paaudzēm izgaismojas lietas par kurām intervijās nemaz netiek jautāts.

Šajā sarunā Dailes teātra aktrise Ausma Kantāne tikās ar Jaunā Rīgas teātra studijas audzēkni Gerdu Lapošku. Abi mākslinieki nepiespiestā gaisotnē sarunājās par draudzību teātrī, aktiera esību, lomas veidošanas procesu, savu attieksmi pret dzīvi kopumā un daudz ko citu.