Lauras Vinogradovas romāna "Upe" dramatizējums. 1.daļa. Dramatizējuma autors Dzintars Tilaks. Režisors Intars Rešetins. 

Lauras Vinogradovas garstāsts “Upe”, kā saka paši izdevēji, ir smeldzīgs, emocionāli bagāts un literāri augstvērtīgs vēstījums par savas vietas un piepildījuma meklējumiem dzīvē. Tagad stāsts par grāmatas galveno varoni Ruti izskanēs arī Radioteātrī. 

“"Upe" ir brīnišķīgs darbs, un jūtams, ka darba autorei tas ir arī ļoti personisks. Mēs šobrīd dzīvojam vēsturiskā pārmaiņu laikā, tieši tādēļ izvēlējos iestudēt darbu par cilvēciskajām attiecībām. Mans aicinājums ir novērtēt to, kas mums ir, un atcerēties, ka varam paļauties uz sevi un saviem mīļajiem. Lai gan tas ir skaudrs stāsts, tomēr ar pozitīvu vēstījumu,” tā režisors Intars Rešetins.

Kā norāda pats režisors, tad iestudējuma aktieru sastāvs ir teicams.

Lomās: Katrīna Pasternaka, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Inga Misāne, Raimonds Celms, Viljams Grasbergs, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Normunds Laizāns, Indra Burkovska, Egons Dombrovskis, Ilze Pukinska un Intars Rešetins.

“Ir bauda strādāt ar tik profesionāliem aktieriem. Strādāt ar Radioteātri vienmēr ir notikums arī man pašam. Manā sirdī Radioteātrim vienmēr atradīsies vieta. Ne visi šajā laikā var aizbraukt uz teātri, bet, ja caur radio varam kādu “aizvest uz teātri”, tad tā ir unikāla iespēja,” atzīst Rešetins.

Skaņu režisore Kristīne Zolotorenko. 2021.gada ieraksts.