"Vaļa balss". Laura Gundara grāmatas radiolasījuma 4. daļa.

Šis ir otrais stāsts par vectēvu Vali un viņa mazmeitu Spindzeli. Viss sākas dienā, kad Spindzele aizslēdz durvis un izmet vienīgo atslēgu pa logu – neviens vairs netiek no ģimenes dzīvokļa laukā.

Ceturtā daļa

Ir noticis ĀG. Jeb Ārkārtas Gadījums, kā saka Valis. Nākas glābt glābēju Karlo, kas karājas pie ceturtā stāva loga palodzes. Nāk gaismā Spindzeles un Vaļa Lielais Noslēpums – Spindzele ir mācījusies alpīnismu un tagad spēj rāpties pa virvēm lielā augstumā. Viņa vienīgā var izglābt Karlo, un Spindzele to izdara. Kad atrodas arī Spindzeles nomestā atslēga, Tētis ar Mammu beidzot ir sapratuši, cik svarīgas cilvēku dzīvēs ir vēlēšanas, pareizā izvēle. Spindzele ir panākusi, ko gribējusi – kaut dusmojušies, tagad visi ir viņai pateicīgi, ka zina, cik vēlēšanās svarīga ir katra cilvēka balss.

Stāsta autors un režisors – Lauris Gundars. Lomās: Spindzele – Marija Linarte, Vectēvs Valis – Varis Brasla, Stāstniece – Anna Putniņa.

Komponists – Kārlis Auzāns, skaņu režisors – Ivo Tauriņš, redaktore – Dzintra Matuzāle, producentes Māra Eglīte un Anna Putniņa.

"Vaļa balss" ir tupinājums iestudējumam "Sveiks, Vali!".