Vai ar tevi tā ir gadījies -  tiklīdz kaut kas tiek uzsākts, tā piedzīvojums seko piedzīvojumam. Nu kā tu, cilvēk, nekļūsi par piedzīvojumu meistaru, ja dīvainas situācijas pašas tevi atrod ik uz soļa? Bet - viss nav tā, kā pirmajā brīdī izskatās!

Tieši tāpēc  Radioteātris piedāvā paklausīties Dzintara Tilaka romānu „Piedzīvojumu meistari”. Romānu pusaudžiem. Romānu vasaras garumā ar laimīgām beigām.

10. lasījumā

Armands māca Ati peldēt.  Nirstot, Armands upē atrod somu.  Armanda tētis ierosina upē atrastās somas saturu nofotografēt un aizsūtīt tās īpašniekiem uz Beļģiju, sīki aprakstot visu, ko somā atraduši. Dvīnes Anita un Lolita palīdz zēniem tulkot vēstuli.

Ata mamma nokļūst autoavārijā. Zēni un Armanda tētis nekavējoties dodas uz slimnīcu. Ata dzīvē sākas dīvains laiks.Viņš ir noraizējies par mammu, un  viņam liekas, ka tagad ir jāuzņemas kaut kāda, pat īsti neizskaidrojama atbildība par visu.

Radiolasījumā  satiekas un lomas ierunā:

Atis –Agris Krapivņickis,

Armands –Toms Veličko,

dvīnes Anita un Lolita Rolmanes – Elizabete Skrastiņa, 

Krišjānis – Alberts Vecmanis,

Ata mamma Laura -Inga Tropa,

 Armanda tētis Helmuts - Ģirts Alsters,

Teicējs – Mārtiņš Počs.

Piedzīvojumiem līdzi seko režisors Juris Jonelis, skaņu režisors Ivo Tauriņš, radiolasījuma veidotāja Laima Matuzāle un  producente Māra Eglīte. Latvijas Radioteātris  2020. gads.