Vai ar tevi tā ir gadījies - tiklīdz kaut kas tiek uzsākts, tā piedzīvojums seko piedzīvojumam. Nu kā tu, cilvēk, nekļūsi par piedzīvojumu meistaru, ja dīvainas situācijas pašas tevi atrod ik uz soļa? Bet - viss nav tā, kā pirmajā brīdī izskatās!

Tieši tāpēc Radioteātris piedāvā paklausīties Dzintara Tilaka romānu „Piedzīvojumu meistari”. Romānu pusaudžiem. Romānu vasaras garumā ar laimīgām beigām.

9. lasījumā

Vasara jau pusē. Notikumi abu zēnu dzīvē turpinās. Kādā vakarā Ata mamma ar savu kolēģi aizbrauc uz kino. Atis apmulsis zvana Armandam – ja nu mamma izdomā apprecēties ar to tipiņu. Nākamajā dienā abi nolemj doties uz pilsētu pretī Ata mammai. Viņiem pievienojas Armanda tētis, kuram  arī it kā esot darīšanas pilsētā. Mammu zēni sastop kafejnīcā. Viņa atkal ir kopā ar kolēģi. Pēc brīža kafejnīcā ietraucas Armanda tētis. Kas notiek?

Radiolasījumā  satiekas un lomas ierunā:

Atis –Agris Krapivņickis,

Armands –Toms Veličko,

dvīnes Anita un Lolita Rolmanes – Elizabete Skrastiņa, 

Krišjānis – Alberts Vecmanis,

Ata mamma Laura -Inga Tropa,

 Armanda tētis Helmuts - Ģirts Alsters,

Teicējs – Mārtiņš Počs.

Piedzīvojumiem līdzi seko režisors Juris Jonelis, skaņu režisors Ivo Tauriņš, radiolasījuma veidotāja Laima Matuzāle un  producente Māra Eglīte. Latvijas Radioteātris  2020. gads.