"Sveiks, Vali!" Laura Gundara grāmatas radiolasījuma 4. daļa. Režisors Lauris Gundars, komponists Kārlis Auzāns, skaņu režisors Ivo Tauriņš.

Šis ir stāsts par vectēvu Vali un viņa mazmeitu Spindzeli – tā viņi viens otru iesaukuši. Valis ar Spindzeli katru dienu dzīvojas kopā un visu viens par otru zina. Un tomēr…

Šoreiz viss sākās ar to, ka Spindzele pajautāja Valim – “Kāpēc tu nesveicinies?”. Valis ir pārsteigts un sāk muļķīgi taisnoties.  Izrādās – sveicināties nemaz nav tik vienkārši, turklāt mazmeita par to zina vairāk nekā ūsainais Valis. Šis ir stāsts par to, ka pavisam parastā pasaulē mēdz būt ļoti nesaprotamas lietas.

4. daļa

Kad meitene pamodās, Valis bija nozudis. Spindzele pārbijās, jo nezināja, kā no parka izkļūt, un tas bija ļoti, ļoti biedējoši. Valis atrada Spindzeli. „Ledus laikmets” starp abiem bija beidzies! Vectēvs bija iemācījies sveicināties un reizē ar to arī atklājis pavisam jaunu pasauli. Un Valis nebija vienīgais – drīz sveicinājās jau visa pilsēta. Vislaimīgākā bija Spindzele!

Lomās Varis Brasla, Marija Linarte, Anna Putniņa. Redaktore Dzintra Matuzāle. Producentes Māra Eglīte un Anna Putniņa.