Radioteātrī turpinās Latvijas Teātra darbinieku savienības cikls "Teātra garša". Latvijas teātra vecmeistaru un jauno skatuves mākslinieku sarunas par svarīgo teātrī un ārpus tā. 2023.gada sezonas 8. (16.) raidījums.

Tiekas Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Jakovļevs un Dailes teātra aktieris Klāvs Kristaps Košins.

Šī saruna vairāk par dzīvi, kas noris paralēli darbam teātrī. Abi mākslinieki izzina viens otra ceļu uz mākslas pasauli, izpratni par dzīves norisēm, runā par sevis izzināšanu, arī par neglaimojošu slavu un tās ietekmi uz aktiera dzīvi.

Šis projekta jēga ir veidot nosacītu tiltu starp teātra paaudzēm, kurām savstarpējā saikne ir zudusi dēļ laika straujā ritējuma. Lielākā daļa vecmeistaru teātros vairs nestrādā, bet daļa jauno skatuves mākslinieku par viņiem neko nezina. “Teātra garša” dod iespēju šīm paaudzēm satikties, sarunāties, mācīties, iedvesmoties vienam no otra, apmainīties domām par kopīgo mīlestību uz teātra mākslu un pasaules redzējumu. Bet mums - pārējiem - šīs sarunas dod iespēju mēģināt sajust, kas tad īsti ir teātra garša, jo sarunājoties dažādām teātra paaudzēm izgaismojas lietas par kurām intervijās nemaz netiek jautāts.